Klub Miłośników Gitary

prowadzący: Sławomir Owczarek

 

rok 2015 / 2016


Zajęcia w klubie odbywają się w każdą środę od 14.00 do 20.00

1. Martyna Orpiszak

2. Samuel Dziergaczow

3. Krzysztof Pflegel

4. Zuzanna Wojtczak

5. Oliwia Góreczka

6. Oliwia Michalak

7. Katarzyna Mróz

8. Jakub Woźniak

9. Angelika Łukaszyk

10. Zuzanna Baraniak

11. Wiktoria Grodzka


Fotki z Klubu w 2014/15

 

Fotki z Klubu w 2013/2014

Członkowie klubu w 2011 / 2012

GRUPA I godz.14.00
Helik Patrycja
Kulza Anna
Pflegel Krzysztof
Szewczykowska Michalina
Wojciechowska Julita

GRUPA II godz.15.00
Kmiecik Sandra
Kuliński Szymon
Wojciechowski Arkadiusz

GRUPA III godz.16.00
Kapturek Michalina
Nowicka Patrycja
Przybylak Katarzyna
Roszak Luiza
Szewczykowska Lidia

GRUPA IV godz. 17.00
Bartkowiak Oskar
Ciechanowski Dawid
Gruszka Eryk
Pawlak Anna
Zakrzewska Katarzyna

GRUPA V godz.18.00
Dolna Aleksandra
Dolna Katarzyna
Kapturek Konrad
Szymczak Joanna

GRUPA VI godz.19.00
Kozłowski Szymon
Mierzejewski Adam
Pawlak Hubert
Pflegel Szymon
Smolarek Maciej
Włodarczak Michał

Członkowie klubu  w 2010 / 2011

GRUPA I

Kapturek Michalina
Nowicka Patrycja
Przybylak Katarzyna

GRUPA II

Kmiecik Sandra
Kuliński Szymon
Wojciechowski Arkadiusz

GRUPA III

Nerling Dorota
Roszak Agata
Roszak Luiza
Szewczykowska Lidia

GRUPA IV

Dziergaczow Patryk
Gęsty Szymon
Ignasiak Ola
Kapturek Konrad
Kostka Natalia
Masztalerz Zuzanna
Wachowiak Nikodem

GRUPA V

Dolna Aleksandra
Dolna Katarzyna
Szymczak Joanna

GRUPA VI

Kozłowski Szymon
Pawlak Hubert
Smolarek Maciej
Włodarczak Michał

Zapisali się na rok 2009 / 2010:


1. Dolna Aleksandra – Jaraczewo
2. Dolna Katarzyna – Jaraczewo
3. Hoffman Jan – Niedźwiady
4. Kmiecik Sandra – Wojciechowo
5. Kozłowski Szymon – Jaraczewo
6. Krawczyk Mateusz – Jaraczewo
7. Krosta Julita -
8. Kuliński Szymon - Jaraczewo
9. Kuszyńska Agata – Góra
10. Latanowicz Marika – Jaraczewo
11. Nawrocki Mateusz – Jaraczewo
12. Nerling Dorota – Łobzowiec
13. Ochlińska Marta - Jaraczewo
14. Roszak Luiza – Jaraczewo
15. Rzepka Przemysław - Gola
16. Smolarek Maciej –Jaraczewo
17. Szewczykowska Lidia – Jaraczewo
18. Werblińska Gabriela – Poręba
19. Werblińska Martyna - Poręba
20. Wojciechowski Arkadiusz – Wojciechowo
21. Zieliński Mateusz - Łobez

Już GRAMY !!!